• 0532 356 62 85
  • albayrak@albayraknakliyat.biz.tr

ŞİŞLİ EV EŞYASI DEPOLAMA- SELF STORE

Albayrak nakliyat şişli ev eşyası depolama alanında kusursuz ve titiz eşya depolama hizmeti ile daima en iyi eşya depolama firması olmuştur.Şişli depolama ev ofis ve sanat eseri depolamacılığının yanı sıra soğuk hava depolamacılığı da sunmaktadır.2200m2 alanlarda odalı sistem,raflı sistem ve komple alan olarak sınıflandırılmıştır.1955 yılında albayrak depolama nakliyat firması olarak kurulan şiketimiz 1987 yılında şişlide de şube açarak taşımacılık ve depolama işlerinde bulunmuştur.

Şişli ev eşyası depolama hususunda özel yapılmış depolarda ve güvenlikli ve güvenlik kameralarıyla 7 /24 güvenli depolama sunmaktadır.

Depolamarımızın tamamı jiletli teller ve bekçi köpekleri ile korunmaktadır.Şişli depolama eşyalarınızın güvende olması için özel eğitimli koruma köpekleri ve profesyonel güvenlik ekibiyle siz düşünmeyin diye 365 gün sizin yerinize koruma sağlıyor.

Şişli albayrak eşya depolama irtibata geçilip expertiz yapılıp anlaşma yapıldıktan sonra eşyalarınıza uygun ambalaj malzemesi seçerek taşınma gününden bir gün önce ön paketleme yaparak eşyalarınızı depolama gününe hazır vaziyete getirir.

Taşınma günü eşyalarınıza uygun evden eve depolama için dizayn edilmiş yeni araçlarıyla yüklemesi yapılır.

Albayrak Şişli Depolama tesisine götürülerek size ait odaya bıraklır ve ilaçlaması yapıldıktan sonra anahtarı size teslim edilir.

İşte herşey bu kadar basit sizin yükünüzü hafifletmek için varız..

Ev Eşyası Depolama
Ofis Eşyası Depolama
Hastane Eşyası Depolama
Okul Malzemeleri Depolama
Sanat Eseri Depolama
Otel Eşyası Depolama
Ufak Parça Eşya Depolama
Koli Depolama
Müze Eşyası Depolama

şişli nakliyat firmaları

şişli en iyi depolama firmasıŞişli evden eve

Şişli Evden Eve

İstanbul şehir içi nakliyat'ta profesyonel çözümler üreten bir firmadır.Evden eve nakliyat kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyatta uzman kadromuzla kaliteli,hızlı,ve güler yüzlü çalışanlarımızla şehir içi evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır,

şişli eşya depolama

Şişli Eşya Depolama

1978 yılından bu yana lojistik hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan şişli nakliyat, evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sonra 2000 yılında başlamış olduğu eşya depolama hizmetleri ile de büyük yankı uyandırmıştır.

şişli ofis taşıma

Şişli Ofis Taşıma

Ofis büro taşımacılık yapmak dikkat gerektirir. Bir evrak dosyanızın kaybolması veya taşınan mobilyalara zarar gelmesi, iş yaşamınızın karışması anlamına gelebilir

şişli şehirlerarası nakliyat

Şişli ŞehirlerArası Nakliyat

Şehirler arası nakliyatın güvenilir adresi şişli Nakliyat. 24 yıldır evden eve nakliyat  sektöründe hizmetvermekte olup uzman ekip ve ekipmanları modern araç filosu ve çağdaş nakliyecilik anlayışı ile sizlere sorunsuz hizmet sunar.

1955 yılından günümüze uzanan genç ve güleryüzlü çalışkan ekibimiz ile şişli'de en iyi nakliyat firması olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.2017 Yılı en iyi lojistik depolama ve nakliyat sektöründe birincilik ödülünü bize layık gören tüm müşerilerimize ve girişimci iş ortaklarımıza teşekkür ederiz..

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

Referanslarımız

referansları
referansları
referansları
referansları
referansları
referansları
© 2016, Allright reserved."web tasarım 0531 250 20 88 "