• 0532 356 62 85
  • albayrak@albayraknakliyat.biz.tr

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Görev yeri değişikliği, kentsel dönüşüm sebepleri ile şehir değiştirmek zorunda kalan veya yeni bir şehir keşfetme arzusuyla taşınmayı talep eden müşterilerimizin taşınması artık çok kolay! Şehirlerarası nakliyat, Şehirlerarası taşımacılık alanında geniş filosu ve uzman ekibi ile eşyalarınız Şişli Nakliyat ailesine ait! İstanbul'dan Kars'a, İzmir'den Hakkari'ye 81 ilde faaliyet gösteren Şişli Nakliyat eşyalarınızın en güvenli ve rahat taşınma ilçesini güvenle gerçekleştirir. Keşif ekibimizin ziyareti sonrası eşyalarınız taşınacağı gün belirlenir ve istikamete göre en geç 48 saatte eşyalarınız teslim adresine teslim edilir. Sizde kahve içerken taşınmanın keyfine varın! Yola çıkan eşyalarınızın durumunu anlık GPS, ve saatlik sms hizmetleriyle kolayca takip edebilirsiniz. Araç içerisinde bulunan güvenlik kamerası ile eşyalarınızı an ve an izleyebilirsiniz. Taşınacak adresten alınan eşyalarınız aynı titizlikle taşındığınız adrese yerleştirilir. Kıyafetlerinizin dahi buruşmasını engellemek amacı ile özel giysi dolaplarımız bulunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat, şehirlerarası taşımacılık alanında isteğe göre Parsiyel araç ve Özel araç hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şişli nakliyat ile taşınan tüm eşyalarınız sigortamız kapsamındadır.

MAKALE:
Şehirlerarası Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat firması şehirlerarası nakliyat işlerine 1994 yılında başlayarak hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. 81 ile de ulaşım sağlamakta ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde gideceği yere teslim etmektedir. Türkiye’nin her iline güvenli paketleme yaparak hizmet sağlamakta ve eşyaların teslimini kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Araçlar gidecekleri şehre varana kadar GPS sistemi ile izlenerek, bilgilendirmeler sizlere SMS ile verilmektedir. Eşyalarınızın durumunu ve varması gereken yere varış saatini her an takip etmeniz sağlanmaktadır.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLIYAT

ŞEHİRLERARASI NAKLIYE

ŞEHİRLERARASI FİRMALARI

ŞEHİRLERARASI DEPOLAMA

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

EVDEN EVE NAKLİYAT Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat sehirlerarasinakliye


 

şişli nakliyat firmaları
şişli en iyi nakliyat firmasıŞişli evden eve

Şişli Evden Eve

İstanbul şehir içi nakliyat'ta profesyonel çözümler üreten bir firmadır.Evden eve nakliyat kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyatta uzman kadromuzla kaliteli,hızlı,ve güler yüzlü çalışanlarımızla şehir içi evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır,

şişli eşya depolama

Şişli Eşya Depolama

1978 yılından bu yana lojistik hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan şişli nakliyat, evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sonra 2000 yılında başlamış olduğu eşya depolama hizmetleri ile de büyük yankı uyandırmıştır.

şişli ofis taşıma

Şişli Ofis Taşıma

Ofis büro taşımacılık yapmak dikkat gerektirir. Bir evrak dosyanızın kaybolması veya taşınan mobilyalara zarar gelmesi, iş yaşamınızın karışması anlamına gelebilir

şişli şehirlerarası nakliyat

Şişli ŞehirlerArası Nakliyat

Şehirler arası nakliyatın güvenilir adresi şişli Nakliyat. 24 yıldır evden eve nakliyat  sektöründe hizmetvermekte olup uzman ekip ve ekipmanları modern araç filosu ve çağdaş nakliyecilik anlayışı ile sizlere sorunsuz hizmet sunar.

1955 yılından günümüze uzanan genç ve güleryüzlü çalışkan ekibimiz ile şişli'de en iyi nakliyat firması olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.2017 Yılı en iyi lojistik depolama ve nakliyat sektöründe birincilik ödülünü bize layık gören tüm müşerilerimize ve girişimci iş ortaklarımıza teşekkür ederiz..

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

Referanslarımız

referansları
referansları
referansları
referansları
referansları
referansları
© 2016, Allright reserved."web tasarım 0531 250 20 88 "